Hlavní menu CZ

Archiv prezentací stipendistů

Stipendisté v akademickém roce 2013/2014
BlechovaJana square 100 Jméno Blechová Jana
Obor Mezinárodní vztahy a diplomacie, 2. ročník bakalářského studia
Současnost Pochází z Jindřichova Hradce, vystudovala Ekonomické lyceum na Obchodní akademii T. G. Masaryka a Jazykové škole s právem SJZ Jindřichův Hradec
Plány "Současně s oborem Mezinárodní vztahy a diplomacie studuji na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Oba obory - jak diplomacie, tak právo, mají mnoho společného, vzájemně se doplňují, a proto mi jejich propojení přijde velice zajímavé. Získané znalosti bych v budoucnu ráda uplatnila především v advokátní praxi se zaměřením na mezinárodní právo."
 
 nomen square100 Jméno Bobek Jozef
Obor Mezinárodní a diplomatické služby
Současnost 2. ročník magisterského studia
Plány  
 
  Jméno Čejková Radka
Obor Mezinárodní a diplomatická studia
Současnost 1. ročník magisterského studia
Plány  
 
 JandaJakub square100 Jméno Janda Jakub
Obor Mezinárodní vztahy a diplomacie
Současnost Původem z Českých Budějovic, kromě studia na VŠMVVP studoval též mezinárodní teritoriální studia na Univerzitě Karlově. V současnosti působí jako zástupce ředitele think-tanku Evropské hodnoty a jako politický komentátor.
Plány

"V minulosti  působil v managementu humanitární organizace ADRA International, jako poradce poslance Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Absolvoval  odborné stáže na  Ministerstvu zahraničních věcí ČR a Úřadu vlády ČR. Pravidelně publikuje v českých médiích a zabývá se politikou České republiky v rámci jednotlivých politik EU a  politickou komunikací."

 
 nowomen square100 Jméno Chupíková Karolína
Obor Mezinárodní vztahy a diplomacie
Současnost 1. ročník bakalářského studia
Plány  
 
 nowomen square100 Jméno Majerová Jana Mgr.
Obor Politologie a politika v mezinárodních a veřejných vztazích
Současnost 2 ročník magisterského studia
Plány  
 
MlatilikovaSarka square100 Jméno Mlátilíková Šárka Bc.
Obor Komunikace a public relations, 2. ročník magisterského studia.
Současnost Pochází z Františkových Lázní, vystudovala Gymnázium Jana Palacha v Praze.
Plány Zajímá se o ruskou literaturu (Dostojevskij, Tolstoj), cestování, gastronomie, lyžování a tanec.
 
 PaluskovaAnna square 100 Jméno Palusková Anna
Obor Komunikace a public relations, 3. ročník bakalářského studia
Současnost Pochází z Prahy, vystudovala filozoficko-literární gymnázium Jana Patočky.
Plány "Vysokou školu jsem si vybrala na základě doporučení a vlastních zkušeností mých sourozenců s touto školou. Je to také jedna z mála škol, která mi nabízí přesně ten obor, který chci studovat a kterým bych se do budoucna chtěla dále zabývat i živit. Uvažuji, že se v nejbližší době přihlásím do programu Erasmus a nějaký čas budu studovat v cizině, abych získala zkušenosti z jiných zemí a zdokonalila svou angličtinu. Dále chci dokončit magisterské studium na této škole a také se přihlásit na studia politologie na fakultu sociálních věd Karlovy Univerzity."
 
 PerackovaAlexandra square100 Jméno Peráčková Alexandra Bc.
Obor Medzinárodné a diplomatické štúdiá
Současnost Vystudovala Evanjelické lýceum, anglické bilingválne gymnázium v Bratislave. Dnes studuje 2.ročník magisterského studia, Vzdelávací a konzultačný inštitút v Bratislave.
Plány "VŠMVVP som si vybrala kvôli študijnému programu, ktorý ponúkal profiláciu v odbore diplomacie. Daný odbor som začala študovať ako štipendijná študentka na York University v Toronte, kde som absolvovala tri semestre. Na VŠMVVP a jej Vzdelávacom a konzultačnom inštitúte v Bratislave som absolvovala bakalársky stupeň. Momentálne som študentkou druhého ročníka magisterského stupňa v odbore Medzinárodné a diplomatické štúdiá. V budúcnosti mám v pláne pokračovať v štúdiu na doktorandskom stupni."
 
 nowomen square100 Jméno Pučeková Martina
Obor Mezinárodní vztahy a diplomacie
Současnost 3. ročník bakalářského studia, Vzdelávací a konzultačný inštitút v Bratislave
Plány  
 
 RakovicovaVlasta square 100 Jméno Rakovičová Vlasta
Obor Mezinárodní vztahy a diplomacie
Současnost Pochází z Prahy, vystudovala Gymnázium Jaroslava Heyrovského. Dnes studuje 2.ročník bakalářského studia.
Plány "VŠMVV mě oslovila již u příležitosti Dne otevřených dveří. Upoutala mě souhrnná prezentace o historii školy, formách studia, možnostech uplatnění a v neposlední řadě celková atmosféra školy. Předměty bakalářského i magisterského studia mě také zaujaly. Obor Mezinárodní vztahy a diplomacie naplňoval mé představy o vysokoškolském studiu. Mým cílem bylo studovat dějiny, cizí jazyky a odborné předměty, které mapují události, jež nás denně obklopují. V budoucnosti bych ráda našla uplatnění v daném oboru, v určité mezinárodní instituci nebo společenství, kde bych se mohla spolupodílet na vytváření pozitivního obrazu České republiky."
 
 SirokaKaterina square100 Jméno Bc. Kateřina Široká
Obor Komunikace a public relations
Současnost Pochází z Tábora, kde absolvovalaTáborské soukromé gymnázium.
Plány "Studium na VŠMVV jsem si zvolila z důvodu atraktivních studijních oborů. Do budoucna bych ráda na této škole získala magisterský titul a poté našla uplatnění ve studovaném oboru."
 
 TsagareyshviliMargarita square 100 Jméno Tsagareyshvili Margarita
Obor Mezinárodní vztahy a diplomacie
Současnost Pochází z Moskvy, vystudovala Soukromou obchodní akademii Hradec Králové, ekonomické lyceum.
Plány

"Tuto vysokou školu jsem si vybrala pro využití jazykových dovedností a z důvodu zájmu o problematiku mezinárodních vztahů a mezistátní komunikace. Mám v plánu co nejúspěšněji dostudovat VŠ, absolvovat stáž v parlamentu a uplatnit se v oboru."