Hlavní menu CZ

Nový web školy

nov webOd 10. února 2016 je spuštěn nový web školy. Najdete ho na adrese www.vsmvv.cz. Právě na novém webu se dozvíte všechny novinky a informace ze života VŠMVV.

Studentem VŠ nanečisto

zapis aktDruhý ročník akce "Studentem VŠ nanečisto" už čeká na své účastníky. Pokud Vás zajímají společenskovědní obory a chtěli byste si aspoň na chvíli vyzkoušet, jaké to je být vysokoškolákem, přijďte 16. února k nám! Poznejte naše studenty a vyzkoušejte si, jak se u nás učí. Vše důležité najdete zde.

Volby do akademického senátu

budovaV období 26/2/2016 - 4/3/2016 proběhnou volby do Akademického senátu VŠMVV. Více informací, včetně možností nominace kandidátů, najdete zde.

Tomáš Doležal a nová monografie

obrzek 11Po letech dlouhého výzkumu a spoustě náročné práce se v posledních dnech objevila na knižním trhu monografie "The European Union and the Catholic Church", jejímž spoluatorem je jeden z našich dlouholetých vyučujících, Tomáš Doležal.

Číst dál: Tomáš Doležal a nová monografie

Změna na pozici rektora školy

logo do aktualitVŠMVV oznamuje, že ke dnešnímu dni, tj. 15. 1. 2016, byl do funkce rektora školy jmenován doc. PhDr. Václav Soukup, CSc. Dosavadní rektorka školy, doc. Ing. Judita Štouračová, CSc., bude vykonávat funkci čestné rektorky školy. Stručný profil nového rektora školy si můžete přečíst zde.

Turnaj v bleskovém šachu

sachy aktualVčera se v hotelu Juliš konal turnaj v bleskovém šachu, jehož byla VŠMVV spolupořadatelem. V rámci turnaje proběhl též křest knihy Manažerské rozhodování v praxi, jejímž spoluautorem je i jeden z vyučujících na VŠMVV, doc. Štědroň. Křestu se ujal prezident Českého tenisového svazu, Ivo Kaderka.

Číst dál: Turnaj v bleskovém šachu

Aktuální otázky bezpečnostní politiky ČR

tom szunyog2  ceska16. prosince od 12.30 hod. vystoupí ve velké aule VŠMVV ředitel odboru bezpečnostní politiky Ministerstva zahraničních věcí České republiky, Tomáš Szunyog. Řeč bude o tématu vysoce aktuálním - o otázkách bezpečnostní politiky ČR. Plakátek k akci zde.

Od stáže k pracovní pozici

aktual bsPokračujeme v představení našich studentů, kteří naplňují naše heslo i naši vizi. Tedy pracovat na své kariéře i během studia. Barboře Švandrlíkové se to povedlo na 100 %...Více o jejím příběhu zde.

A MANO - tradiční prodejní výstava keramických výrobků ve VŠMVV

amano-aktualStejně jako v minulých letech, i letos můžete najít pozdní inspiraci na Vánoce prostřednictvím keramických výrobků chráněné dílny A MANO. Prodejní výstava bude probíhat ve škole v přízemí dne 17. 12. v čase 9:00 - 12:00 hod. Více o chráněné dílně a výrobcích můžete zjistit zde: http://www.a-mano.cz/

Den otevřených dveří - 21. ledna 2016

aktual budova kresba21. ledna se od 15:00 hod. uskuteční první Den otevřených dveří VŠMVV v roce 2016. Srdečně proto zveme všechny zájemce o studium u nás do auditoria školy, kde na ně bude čekat vedení školy i studenti, aby jim poskytli všechny potřebné informace o škole a o studiu u nás.  

Rodinné listy a Karin Mošničková

rl kn iiDalší z našich studentek, Karin Mošničkové, vyšel článek v časopise Rodinné listy. Měsíčník, který se věnuje právu, politice, ekonomice či kultuře a kde je šéfredaktorkou jedna z našich vyučujících, JUDr. Daniela Kovářová, otiskl její článek, který se věnuje aktuální situaci v oblasti ochrany práv zvířat. Pokud Vás právě tohle téma zajímá, text z časopisu je pro Vás k dispozici zde.

PF 2016

pfPřejeme všem studentům, partnerům a spolupracujícím institucím příjemné prožití vánočních svátků a vše dobré do roku 2016.

Rektorské volno - 23. 12. 2015

budovaV souladu s interními řády a předpisy Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha je rektorkou školy vyhlášeno na den 23. prosince 2015 rektorské volno.

Připravujeme šachový turnaj!

sachy aktuality iiMáte radi šachy? Hrajete je? Nebo jste hrávali, ale naposledy to bylo tak dávno, že už ani nevíte kdy? Budete mít znovu šanci! Ve spolupráci s partnery organizujeme na den 5/1/15 turnaj v bleskovém šachu! Přihlásit se může kdokoliv - student, pedagog nebo i náhodný návštěvník tohoto webu. Vše podstatné najdete na pozvánce!

Pozvánka na konferenci: Perspektivy veřejnoprávních médií

logo do aktualitPOZOR: Nově začátek až od 16.00 hod.

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha je spoluorganizátorem konference, která se bude věnovat perspektivám veřejnoprávních médií. Konat se bude pod záštitou 1. náměstkyně ministra kultury JUDr. Kateřiny Kalistové  dne 10. prosince 2015 od 16:00 hod. Více informací o akci, o místu konání, přednášejících a programu se dozvíte zde.