Hlavní menu CZ

font vrinda12pxB
dot 1x1 transparentBratislava

Aktuality & akce

Nový web školy

nov webOd 10. února 2016 je spuštěn nový web školy. Najdete ho na adrese www.vsmvv.cz. Právě na novém webu se dozvíte všechny novinky a informace ze života VŠMVV.

Studentem VŠ nanečisto

zapis aktDruhý ročník akce "Studentem VŠ nanečisto" už čeká na své účastníky. Pokud Vás zajímají společenskovědní obory a chtěli byste si aspoň na chvíli vyzkoušet, jaké to je být vysokoškolákem, přijďte 16. února k nám! Poznejte naše studenty a vyzkoušejte si, jak se u nás učí. Vše důležité najdete zde.

Volby do akademického senátu

budovaV období 26/2/2016 - 4/3/2016 proběhnou volby do Akademického senátu VŠMVV. Více informací, včetně možností nominace kandidátů, najdete zde.

Tomáš Doležal a nová monografie

obrzek 11Po letech dlouhého výzkumu a spoustě náročné práce se v posledních dnech objevila na knižním trhu monografie "The European Union and the Catholic Church", jejímž spoluatorem je jeden z našich dlouholetých vyučujících, Tomáš Doležal.

Číst dál: Tomáš Doležal a nová monografie

Změna na pozici rektora školy

logo do aktualitVŠMVV oznamuje, že ke dnešnímu dni, tj. 15. 1. 2016, byl do funkce rektora školy jmenován doc. PhDr. Václav Soukup, CSc. Dosavadní rektorka školy, doc. Ing. Judita Štouračová, CSc., bude vykonávat funkci čestné rektorky školy. Stručný profil nového rektora školy si můžete přečíst zde.

Turnaj v bleskovém šachu

sachy aktualVčera se v hotelu Juliš konal turnaj v bleskovém šachu, jehož byla VŠMVV spolupořadatelem. V rámci turnaje proběhl též křest knihy Manažerské rozhodování v praxi, jejímž spoluautorem je i jeden z vyučujících na VŠMVV, doc. Štědroň. Křestu se ujal prezident Českého tenisového svazu, Ivo Kaderka.

Číst dál: Turnaj v bleskovém šachu

Od stáže k pracovní pozici

aktual bsPokračujeme v představení našich studentů, kteří naplňují naše heslo i naši vizi. Tedy pracovat na své kariéře i během studia. Barboře Švandrlíkové se to povedlo na 100 %...Více o jejím příběhu zde.

banner FP 2v1
 
banner Prived si sveho studenta 2b

SOŠ - Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Soukromá střední
odborná škola s
dlouholetou tradicí.
Byla založena v roce
1991 jako jedna z prvních soukromých škol v republice. Připravuje odborníky v oblasti mezinárodních vztahů.

eucareers vsmvv 4